Przejdź do treści

Blog

Poznaj Pogotowie Partnerskie – weź udział w konsultacjach.

  • 1 min read

Sytuacja jaka nas zastała zmusiła pary do spędzenia znacznie więcej czasu wspólnie pod jednym dachem. Nie wszyscy przechodzą to w łatwy sposób. Jako mediator chciałabym pomóc wam przetrwać ten czas a może na przyszłość usprawnić komunikacje w Waszej relacji.

Dziecko podczas rozwodu. Moja historia.

  • 5 min read

Czasem dzielę się z Wami moim doświadczeniem. Tym razem opowiem o tym jak w całym procesie rozwodowym wyglądała sytuacja z moim dzieckiem. Przeczytaj moją historię.

Twoje dziecko podczas rozwodu. Zadbaj o jego bezpieczeństwo.

  • 1 min read

Wiele decyzji o rozwodzie jest odwlekanych ze względu na dziecko. Przechodzi ono rozwód dużo trudniej niż rodzice. Rozstanie i rozwód są zawsze bolesne i trudne. Zobacz, jak dać wsparcie dzieciom podczas rozwodu.

Mediacje w biznesie – dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie?

  • 1 min read

Gospodarka ciągle się rozwija, firmy współpracują z coraz większą ilością partnerów, podwykonawców i dostawców. W wolnorynkowym otoczeniu biznesowym łatwo jest wpaść w konflikt. Przedsiębiorco, spór gospodarczy można rozwiązć bez sądu. Postaw na mediacje w biznesie. 

Mediacje cywilne – jak rozwiązać spór bez wielu formalności?

  • 3 min read

Szukasz ugodowe rozwiązania sporu, w którym uczestniczyć? Zależy ci, by bez długich procesów zakończyć burzliwe kwestie? Sprawdź, jak można doprowadzić sprawę do szczęśliwego rozwiązania poprzez skorzystanie z mediacji cywilnych. Dowiedz się więcej o mediacjach cywilnych.

Rozwód, a rola specjalistów. Psychiatra podczas rozwodu.

  • 1 min read

Depresja, strach, stany lękowe – to tylko przykłady tego, co dzieje się w naszej głowie w okresie około rozwodowym. Jest to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu i wielokrotnie psychiatra podczas rozwodu jest niezbędnym wsparcie. Zobacz, dlaczego i jak Ci może pomoc.

Rozwód! Jak to się stało? Moja historia.

  • 1 min read

Rozwód jest bardzo trudym momentem w życiu każdego. Kiedy stajemy w obliczu decyzji o rozwodzie, każdego dotykają podobne pytania i dylematy.

Jak się rozwieść, czyli rozwód cywilny krok po kroku.

  • 1 min read

Od dawna myślisz z Partnerem/Partnerką o rozwodzie? Na każdym kroku słyszysz jakie to trudne, męczące i stresujące? Dowiedz się jak w Polsce wygląda rozwód cywilny, od czego zacząć i czy jesteś na to przygotowana formalnie?